Facebook'ta Paylaş

1 Haziran 2012 Cuma

ÇERKEZKÖY MESLEK YÜKSEK OKULU - Öğrenci Tanıtım Sitesi

2013 KAYITLARIYLA İLGİLİ BİLGİLER ANASAYFADAMerhaba yeni kayıt olan arkadaşlar :) Ben bu sitenin kurucusu, yöneticisi ve okulunda öğrencisi Özkan. 


(Lütfen öncelikle aşağıdaki yazının tamamını okuyun.)

Bu siteyi yeni kayıt olan arkadaşlara yardımcı olmak için açtım. (Keyfe keder açtım diyim aslında :) Şimdi sizlere okulumuz , yurdumuz ve Çerkezköy hakkında kısa bilgiler vereyim. Okul hakkında kısa bilgiler;


Arkadaşlar Çerkezköy'e gittiğinizde otogardan belediye meydanına doğru giden yolu takip edin okulu rahatlıkla bulabilirsiniz. :) Okulumuz Jandarma Karakolunun hemen karşısındadır.

                                  Resmin tamamını görmek için tıkla
Çerkezköy MYO, 1994 -1995 Eğitim Öğretim yılı güz döneminde Trakya Üniversitesi bünyesinde, Çerkezköy MYO olarak kurulmuş olup, Çerkezköy Belediyesi ile Çerkezköy Real Kuruluşların katkılarıyla 1994-1995 Eğitim- Öğretim yılında Büro Yönetimi ve Sekreterlik ve Tekstil Programları ile faaliyetine başlamış bir Meslek Yüksekokuludur.Yüksekokulumuz Trakya Üniversitesine bağlı olarak, 11 yıl ( 22 Yarıyıl ) kesintisiz eğitim vermiştir.
2006 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Döneminde Namık Kemal Üniversitesi’ ne bağlanarak, Namık Kemal Üniversitesi, Çerkezköy Meslek Yüksekokulu olarak eğitim-öğretim hayatına devam etmektedir.


Yurt Hakkında;


Yurdumuz okula uzaktır. (Devlet yurdu) Yurda ulaşım minibüsledir arkadaşlar. Belediye meydanından ve otogardan devlet yurduna minibüsle gidebilirsiniz. Ayrıca özel yurt olarakta yurtlar vardır.

                                Resmin tamamını görmek için tıkla


Okulla ilgili fotoğraflar için TIKLAYIN

Yurtla ilgili bilgiler için TIKLAYIN

İletişim bilgileri için: TIKLAYIN

Okul ve yurt ile ilgili genel bilgiler için TIKLAYIN

Kayıtlarla ilgili akla gelebilecek tüm soruların cevapları için TIKLAYIN


İletişim için facebook profil adresim: Özkan, Kurmuş olduğum Facebook Sayfası; Facebook Sayfası

Önemli Not: Bu sitenin hiç bir şekilde bir resmiyeti yok, bir çok internet sitem olduğu için, bu siteyi de hobi amaçlı kurdum. Soru soracak olan veya bir şekilde yardımcı olduğum kişiler bi hayır duası edip, vefakar olduğu sürece onlarada hakkım helaldir. :)ULAŞIM: Çerkezköy'e ulaşım için İstanbul otogardan Kale Seyahat araçları var. Ayrıca trenlede gitmek mevcuttur.


Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksekokulu- İLETİŞİM


İlçe Jandarma Bölük Komutanlığı Karşısı
Çerkezköy
Tekirdağ
59500

-->cerkezkoymyo@nku.edu.tr -->Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. -->
(0282) 250 3600
(0282) 250 9938

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Bi sorum olucakti ders secimi varmis sanirim ben bilmiyordum haberim yoktu.bilgi verirseniz sevinirim umarim gec kalmamisdir xs

Adsız dedi ki...

Bi sorum olucakti ders secimi varmis sanirim ben bilmiyordum haberim yoktu.bilgi verirseniz sevinirim umarim gec kalmamisdir xs

Yorum Gönder